POZNAJMY SIĘ 🙂

Bajurko Judyta i Piotr
Data ślubu: 03.05.2014

Możemy śmiało powiedzieć, że zarówno uczestnictwo we wspólnocie, jaki nasza wspólna droga rozpoczęła się jednocześnie, bo zapoznaliśmy się na wtorkowym spotkaniu dla nowo przybyłych członków Woda Życia. Co ciekawe wydarzyło się to w dzień zakochanych – 14 lutego 2012 r. Ponadto, tak się złożyło, że obydwoje mieszkaliśmy w Ursusie, więc początkowo nasza znajomość, pogłębia się podczas wspólnych powrotów po wtorkowych spotkaniach Woda Życia. Z czasem nasza wspólna relacja oraz nasza wiara w Boga rozkwitały dzięki różnym inicjatywom organizowanym we wspólnocie WŻ. Wspólnie uczestniczyliśmy w rekolekcjach, przeszliśmy kurs Alfa, pojechaliśmy na Przystanek Jezus, angażowaliśmy się w wolontariat rekolekcji „Jezus na stadionie”. Pobraliśmy się po dwóch latach znajomości (03.05.2014 roku).

Po roku uczestnictwa w Rodzinnej Wodzie Życia D zostaliśmy animatorami nowo powstałej grupki. 28.01.2017 roku urodził się nasz synek Ignacy.

Judyta z zawodu Technik Farmacji, pasjonuję się ziołolecznictwem i zdrowym odżywianiem. Piotr z zawodu specjalista ds. obliczeń wytrzymałościowych, pasjonuje się tańcem, jazdą na motorze, a także fotografią.

Baran Monika i Maciej
Data ślubu: 28.05.2016

 Poznaliśmy się w maju na pielgrzymce na kanonizację JPII, zaręczyliśmy się w maju rok później w Medjugorje. W maju 2016 roku był nasz ślub…..hmm…ciekawe co będzie w tym roku w maju….Od samego początku czujemy Bożą obecność przy nas. Ja jestem w WŻ od 2010 roku, Maciek od 2014 roku.

Uwielbiamy aktywnie spędzać czas. Żeglujemy, chodzimy po górach, jeździmy na nartach…jesteśmy fanami dobrego kina, lubimy gry planszowe i taniec. Zawodowo jesteśmy związani z branżą budowlaną – architektura i instalacje elektryczne to nasze dziedziny. Jesteśmy ciekawi świata i lubimy odkrywać nowe lądy ale jednocześnie jesteśmy dumni że jesteśmy Polakami. Połączyły nas wspólne wartości, które chcielibyśmy przekazać dalej. 🙂

Borkowscy Justyna i Krzysztof
Data ślubu: 07.10.2017

Z Akademicką Wspólnotą Woda Życia jesteśmy związani od 2010 i 2011 roku. Tam też się poznaliśmy podczas wspólnej posługi na Kursie Alpha. Oboje byliśmy animatorami, Justyna była także w moderacji wspólnoty. Podczas wspólnotowych wyjazdów m.in. w góry mogliśmy się lepiej poznać i zaprzyjaźnić. W styczniu 2017 roku zaręczyliśmy się w kościele na Dewajtis, a po dziewięciu miesiącach w święto Matki Bożej Różańcowej odbył się nasz ślub.

Do rodzinnej Wspólnoty Woda Życia D dołączyliśmy w lipcu 2018 roku.

Zawodowo pracujemy w finansach. Justyna rozlicza projekty unijne. Ja prowadzę firmę EFRAIM i świadczę usługi z zakresu analizy finansowej i doradztwa ekonomiczno-gospodarczego.

Naszą wspólną pasją są góry, żeglarstwo i jazda na nartach.

Boryń Gosia i Mateusz
Data ślubu: 19.09.2015

Nazywamy się Małgorzata i Mateusz Boryń. Poznaliśmy się we wspólnocie, byliśmy w jednej grupce na alfie. Pobraliśmy sie 19 września 2015 roku. Bóg nas obdarzył wspaniałym skarbem- nasza córką Łucją(ur.31.07.2016r.)

 Gosia z wykształcenia jest prawnikiem, Mateusz informatykiem. Mateusz pracuje w zawodzie zajmuje się szeroko pojętym big data, natomiast Gosia dokształcała się w zakresie języków i finansów, i gdy nie jest na macierzyńskim i nie opiekuje się małą, pracowała jako agent transferowy dla giełdy w Madrycie. Mateusz pasjonuje się elektroniką, lubi sport, jazdę na rowerze. Natomiast Gosia uwielbia nowe języki, kultury i podróże.

Chojnaccy Justyna i Michał
Data ślubu: 2.05.2016

Justyna jest we wspólnocie od 2010, a Michał od 2011 roku. Tutaj się poznaliśmy – byliśmy w jednej grupce. Przez dłuższy czas łączyła nas tylko znajomość, aż w którymś momencie Pan Bóg stworzył z nas parę i tak 2 V 2016 roku wzięliśmy ślub. Justyna skończyła ekonomię i pracowała w banku, a Michał pracuje w administracji
państwowej. Przed ślubem sporą część czasu wolnego pochłaniało mu harcerstwo, a jej – ścianka wspinaczkowa.

Uwielbiamy wspólnie chodzić po górach, podróżować, a spokojniejsze wieczory spędzać przy dobrym filmie lub nad grą planszową. Obecnie nasz czas zajmuje Karolinka (ur. 7 I 2018) z którą już parę razy byliśmy w górach :).

Cieślik Dorota i Karol

Data ślubu: 06.06.2015

Poznaliśmy się na studiach w Samorządzie Studenckim. Lubimy podróżować, chodzić po górach, spędzać razem czas 🙂 Ja (Dorota) zajmuję się projektowaniem stron i sklepów, grafiką, reklamą. Karol pracuje w branży AV.  Nasze pasje to: Dorota – DIY, malowanie, grafika. Karol – produkcja muzyki elektronicznej, elektryka, nowinki technologiczne, wszystko co techniczne 🙂 16 czerwca 2018 urodziła się nasza córka Marysia.

Dąbal Agnieszka i Paweł
Data ślubu: 24.09.2016

Jako początek naszej znajomości wskazać można noc sylwestrową 2013/2014 na Bemowie, zorganizowaną u Michalitów na Markiewicza.Oboje byliśmy już w Wodzie Życia. Agnieszka udzielała się w diakoni uwielbienia. Paweł stawiał pierwsze kroki jako animator grupki i angażował się w służbę liturgiczną.

Nasze zainteresowania to wspólne rowerowe / górskie wyprawy, jazda na łyżwach, muzyka filmowa i klasyczna (Agnieszka). Agnieszki szczególne zainteresowania to nauka języków obcych i historia. Paweł skupia się na technologiach informatycznych i w elektronice.

Agnieszka pracuje w księgowości, gdzie Jej bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest niezbędna.Paweł jest nauczycielem akademickim na kierunku elektronika i telekomunikacja.

Gąsiorowscy Anna i Paweł
Data ślubu: 15 sierpnia 2015 roku godz. 15 🙂

Poznaliśmy się na rekolekcjach “Będziesz miłował” w Kaniach w 2013 roku. Oboje niedługo wcześniej dołączyliśmy do Wspólnoty. Córeczka Zosia urodziła się 13 lipca 2016 roku.

Paweł jest zapalonym fotografikiem i gra na trąbce w orkiestrze dętej. Ania interesuje się językiem arabskim i prawem muzułmańskim, a od czasu urodzenia się Zosi dzieli z Pawłem pasję fotografowania każdego zosinego uśmiechu. Paweł jest ekonomistą i wykładowcą. Ania jest radcą prawnym.

Hadyna Magda i Jarek
Data ślubu: 15.10.2016

Poznaliśmy się na Mazurach a dokładniej 25 czerwca 2015 roku w porcie Piękna Góra w Giżycku. Wtedy nasze drogi jeszcze nie zeszły się choć Jarek od początku deklarował, że szuka żony. Spotykaliśmy się później w różnych miejscach bo mamy wielu wspólnych znajomych. Ponownie połączył nas Facebook i pierwszy raz umówiliśmy się 21 lutego 2016 roku i tak się zaczęło. 12 czerwca 2016 roku zaręczyliśmy się w Jabłonnej, a ślub wzięliśmy 15 października 2016 w Kościele Św. Jakuba Apostoła w Warszawie.

Jarek – pochodzę z Gdyni, ukończyłem telekomunikację na Politechnice Gdańskiej, pracuje w centrum zarządzania siecią. Magda – pochodzę z Rudy Śląskiej, ukończyłam stosunki międzynarodowe na SGH i psychologię na UW – pracuję w HR-ach. Lubimy górskie wędrówki, zarówno w Polsce jak i poza nią. Jarek – lubię piłkę nożną, interesuję się informatyką i motoryzacją :).

Kamejsza Karolina i Paweł
Data ślubu: 19.09.2015

Poznaliśmy się na spotkaniu Wody Życia w 2013 roku, byliśmy w jednej grupce.

Karolina przede wszystkim opiekuje się synkiem, po kilkumiesięcznej przerwie wznowiła studia magisterskie na kierunku inż. środowiska. Paweł obecnie pracuje jako automatyk. Jego pasją jest motoryzacja oraz książki fantasy.

Oboje bardzo lubimy podróżować i poznawać nowe smaki. 🙂

Joanna i Błażej Kocjan
Data ślubu: 14.06.2014

Małżeństwem jesteśmy od 14 czerwca 2014 r.  13 lutego 2018 r. na świat przyszedł nasz syn Nataniel. Połączyła nas miłość do muzyki i wspólna posługa liturgiczna w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej na Warszawskim Bródnie, gdzie razem graliśmy i śpiewaliśmy w scholi parafialnej.

We Wspólnocie Woda Życia funkcjonujemy od lipca 2018 r. Błażej posługuje w diakonii muzycznej. Zawodowo związani  jesteśmy z branżą ubezpieczeń komercyjnych.

Korczyńscy Ilona i Jarek
Data ślubu: 02.04.2016

Jarek do Wspólnoty „Woda Życia” przystąpił jesienią 2006 r., Ilona zaś we Wspólnocie tej jest od jesieni 2011 r. Spotkaliśmy się pierwszy raz na rekolekcjach Wody Życia w Murzasichlu (2012 r.) w drodze do Doliny Pięciu Stawów. Poznaliśmy się i zaprzyjaźniliśmy trochę później. Mieszkaliśmy niedaleko siebie na Ochocie, poza tym często widywaliśmy się w ówczesnym czasie w czwartki w  Hula – Kuli. Zaręczyliśmy się w Krakowie na Wawelu w  pierwszym dniu wiosny 2015 r. Ślub wzięliśmy 02.04.2016 r.  w Przysusze.

Pracujemy w dwóch różnych dziedzinach: Ilona – radca prawny (nieruchomości), Jarek – naukowiec (biologia), ale wiele nas połączyło.

Lubimy: palce ranić o szczyty Tatr, wsiąść do pociągu byle jakiego, przetańczyć z sobą całą noc,filmy, które łzy z oczu wyciskają; pieśni, co dreszczem przeszywają;  teksty, które za gardło nas ściskają 🙂

Kucharscy Ania i Daniel
Data ślubu: 16.07.2016

Z mężem poznaliśmy się przez internet na Sympatia.pl i po pierwszym spotkaniu czuliśmy że to jest to i w lipcu 2016 r odbył się nasz ślub.

Ja obecnie jestem od kwietnia mamą małej i cudnej Oli, jestem na urlopie macierzyńskim, jestem zatrudniona w firmie ubezpieczeniowej Aviva i zajmuje się obsługą klienta, natomiast Daniel jest kontrolerem ruchu w ZTMie.

W wolnej chwili lubię czytać książki, a mąż sportem ( bardziej oglądaniem niż uprawianiem ), głównie piłki nożnej i skoków narciarskich.

Łęccy Małgorzata i Michał
Data ślubu: 26.09.2015

Poznaliśmy się na zimowej edycji kursu Alpha w 2013r. Byliśmy w jednej grupce. Jednak zanim staliśmy się parą, minęło jeszcze kilka edycji… We wspólnocie jesteśmy od kwietnia i maja 2013 r. Byliśmy pomocnikami i gospodarzami na Aphie. 8 lipca 2018 urodziła nam się córeczka Lilianna.

Kochamy wszystko co spontaniczne, sportowe i przygodowe, czyli bieganie, jazdę na rowerze, góry i podróże. PS. wszystko robimy wspólnie!

Łukasz Medea i Paweł
Data ślubu 30.05.2015

Poznaliśmy się po spotkaniu Wody, przed kościołem. Paweł jest we wspólnocie od 2005, ja od 2013. Oboje bardzo lubimy podróże i filmy. We wspólnocie pełnimy posługę Animatorów i pełniliśmy posługę Moderacji.

Makowscy Agnieszka i Marcin
Data ślubu: 11 lipca 2015 r.

Do Wody Życia przyszliśmy obydwoje ok. 2010 r., jeździliśmy na różne rekolekcje (do Kań i Ziemi Świętej), ale ciągle się mijaliśmy i poznaliśmy się dopiero w 2013 r. podczas urodzin naszego wspólnego kolegi z Wody Życia. Marcin był animatorem grupki św. Charbela, ja natomiast należałam do grupki św. Patryka. Obecnie jesteśmy animatorami grupki małżeńskiej.

Z wykształcenia obydwoje jesteśmy radcami prawnymi. Uwielbiamy wspólnie podróżować i gotować:) Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami Janinki i Stasia.

Mańscy Anna i Michał
Data ślubu: 03.10.2015 r.

Poznaliśmy się na weekendzie ekipy kursu Alfa w 2013 roku, ale bliżej zaczęliśmy się poznawać po tym jak zaprosiłam Michała na wesele jako osobę towarzyszącą.

Ania pochodzi z Przytulanki, niedaleko Moniek w województwie podlaskim, jest we Wspólnocie Wodzie Życia od listopada 2012 roku. Będąc we Wspólnocie Akademickiej należała do Diakonii Patriotycznej i udzielała się na kursie Alfa. Ania lubi gotować, czytać dobre książki i jeździć rowerem.

Michał pochodzi z Torunia, trafił do Wspólnoty Woda Życia w grudniu 2011 roku po przejściu kursu Alfa. Będąc we Wspólnocie Akademickiej angażował się w posługę na kursie Alfa, a także przez pewien czas był animatorem grupki. 
Michał bardzo lubi podróżować, chodzić po górach, interesuje się sportem m.in. żużlem i piłką nożną, lubi pływać i grać w squasha.
20 listopada 2016 roku urodziła nam się córeczka Magdalena.

Mazurkiewicz Anna i Tomasz
Data ślubu: 20.05.2017

Poznaliśmy się na kursie Alpha na Karolkowej, gdzie Ania była pomocnikiem, a ja uczestnikiem, w październiku 2015. W Wodzie Życia jesteśmy odpowiednio od października 2010 i lutego 2016. Ania angażowała się w posługi w WŻ, gdzie była animatorem grupki św. Ireny i członkiem diakonii tańca.

Lubimy góry i wspólny taniec. Ania lubi oddawać się lekturze książek z pogranicza psychologii i duchowości, mnie z kolei bardziej angażują informacje o nowych technologiach i informatyce.

Meller Kasia i Rafał
Data ślubu: 25.04.2015

Poznaliśmy się na Wodzie Życia, byliśmy w jednej grupce św Antoniego. Kasia we Wspólnocie od 2010 roku, była animatorem grupki św Dominika Sawio przez 2 lata. Rafał we Wspólnocie od 2011 roku, był animatorem grupki św Arkadiusza przez 2 lata.

Nasze największe zainteresowanie to wspólne gotowanie i jedzenie 🙂

Kasia skończyła geodezję, pracuje w urzędzie. Rafał robi doktorat z matematyki, jest na drugim roku. Rafał hobby: historia, łowienie ryb, Kasia hobby: pieczenie ciast, szycie

Mikulscy Magdalena i Dawid
Data ślubu: 19.08.2017

Poznaliśmy się w akademiku, mieszkaliśmy na tym samym piętrze. We wspólnocie jesteśmy od niecałego roku.

Madzia kończy studia magisterskie z Bioinżynierii, lubi gotować i śpiewać. Dawid pracuje jako projektant i operator CNC, interesuje się genealogią i majsterkowaniem.

Nowak Weronika i Krzysztof
Data ślubu: 22.08.2015

We wspólnocie Woda Życia jesteśmy od 2011 r. Poznaliśmy się na kursie Alfa, gdzie trafiliśmy do jednej grupki. W ramach wspólnoty pełniliśmy rolę animatorów w swoich „wtorkowych”grupkach. Obecnie we Wspólnocie pełnimy posługę Animatorów.

Kilka lat wzajemnego poznawania się zaowocowało naszym ślubem w dniu 22 sierpnia 2015 r .Grono naszej rodziny powiększyło się 7 czerwca 2016 roku, kiedy na świat przyszedł nasz synek Szymon.

Zawodowo, Weronika zajmuje się logistyką, a Krzysiek projektowaniem obiektów mostowych.

 

Ochnik Paulina i Karol
Data ślubu: 09.07.2016

Poznaliśmy się we wspólnocie w marcu 2015 r.Karol akurat trafił do mojej grupki, a ja w niej byłam juz 3 lata. I muszę przyznać, że od razu Nas do siebie ciągnęło. Później wspólny wyjazd do Rybna do Zakonu Miłosierdzia Bożego w święto miłosierdzia, wspólna modlitwa bardzo Nas zbliżyła do siebie, później wspólna zabawa weselna u Karola znajomych i tak się zaczęło. Karol dość szybko mi się oświadczył: Wigilia 2015 r, a 9 lipca 2016 r stanęliśmy na ślubnym kobiercu 🙂
Teraz jestem w 8-mym m-cu ciąży i czekamy na przyjście naszej córeczki.

Ja (Paulina) jestem fizjoterapeutą i specjalizuję się w leczeniu bólów kręgosłupa również u kobiet w ciąży, poza tym wykładam w szkole rodzenia i jestem instruktorem Nordic Walking. Z kolei mój mąż jest inżynierem budowlanym i pracuje w firmie zajmującej się rozbiórkami. Nasze zainteresowania to na pewno podróże, chociażby po Polsce, lubimy również taniec i śpiew. A mój mąż bardzo lubi piłkę nożną 🙂

Rosiak Anna i Adam
Data ślubu: 18 lipca 2015 r.

Poznaliśmy się w 2012 roku, w firmie w której pracowałem została zatrudniona Ania i przydzielono ją do mnie na szkolenie wstępne. Po dwóch miesiącach Ania przyprowadziła mnie na wtorkowe spotkanie Wspólnoty Woda Życia, później zaczęliśmy się spotykać. Ania jest we wspólnocie od 2011, natomiast Adam od 2012 roku. Po dwóch latach znajomości oświadczyłem się Ani. W 2015 odbył się nasz ślub. W październiku 2016 urodziła się nasza córka Natalka. Aktualnie oczekujemy przyjścia na świat drugiego dziecka. Adam lubi grać w planszówki.

Rosochowie Anna i Arkadiusz
Data ślubu: 12 września 2015 r.

Poznaliśmy się w trakcie wyjazdu służbowego na szkolenie.Ja byłem wykładowcą, Ania – słuchaczem.Teraz Ania czasami jest wykładowcą, a ja staram się być słuchaczem 😉 W Rodzinnej Wodzie Życia “D” jesteśmy animatorami.Ania w Wodzie Życia jest od 9 lat, ja dołączyłem do Rodzinnej WŻ 2 lata temu.

Lubimy kuchenne eksperymenty oraz obcowanie z dziką przyrodą. Interesuje Nas również architektura i sztuka sakralna.

Rybiccy Elżbieta i Tomasz
Data ślubu: 25 kwietnia 2015 r.

Do Wody Życia Tomek przyszedł w 2009 r., a Ela rok później. Poznaliśmy się na rekolekcjach letnich Wody Życia w 2010 r. Tomek czasem posługuje śpiewem oraz w diakonii technicznej.

Ela zawsze lubiła języki obce (zna m.in. węgierski). Tomek interesuje się zagadnieniami technicznymi, w pracy zajmuje się drogami szynowymi.

Nasz syn ma na imię Jan Józef, urodził się 28 maja 2016 r.

Rykowscy Marlena i Tomasz
Data ślubu: 05.04.2015

Poznaliśmy się 25 sierpnia 2013 roku w rocznicę urodzin św. Faustyny na jednym z wyjazdów Wody Życia do Rybna, do Zgromadzenia Sióstr Służebnic Bożego Miłosierdzia. Od tego dnia Miłosierdzie Boże towarzyszy nam w najważniejszych wydarzeniach naszego życia,

Pobraliśmy się w Wielkanoc 2015 roku w Parafii Miłosierdzia Bożego, a 27 sierpnia 2016 w roku Miłosierdzia przyszedł na świat nasz synek Krzyś. Nasz drugi synek Michałek urodził się 11 marca 2018 roku. Marlena jest we Wspólnocie Woda Życia od 2008 roku, a Tomek od 2012 roku po Kursie Alpha, przez te lata posługiwaliśmy w Moderacji, Diakonii Uwielbienia (gra na gitarze), Technicznej i Diakonii Tańca, a obecnie również jako Animatorzy.

Zawodowo Marlena zajmuje się refundacją leków, a Tomek techniką telewizyjną. Oboje lubimy podróże, staramy się łączyć tę pasję z aktywnym wypoczynkiem, zimą jeździmy na nartach, a latem żeglujemy.

Tchórzniccy Gosia i Łukasz
Data ślubu – 18.07.2015 r. 

Gosia dołączyła do mojej grupki Wody Życia w marcu 2014 r. Jednocześnie posługiwaliśmy wspólnie podczas kursu Alfa jako pomocnicy w grupkach. Od tego momentu nasz związek zaczął się dynamicznie rozwijać. Zostaliśmy parą 16 maja, a zaręczyny miały miejsce 11 października 2014 r. We wspólnocie jesteśmy od kilku lat – Gosia od marca 2014 r., a Łukasz od marca 2013 r.

Gosia z zawodu jest prawnikiem, pracuje w korporacji, gdzie zajmuje się doradztwem podatkowym. Łukasz jest inżynierem i zajmuje się marketingiem internetowym (e-commerce) w branży ubezpieczeniowej.

Naszym wspólnym hobby są podróże i gry planszowe. Walczymy z czasem, aby spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Wtedy prowadzimy długie dyskusje na każdy temat i przytulamy się 😉

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka Prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close