Jesteśmy młodą rodzinną gałęzią katolickiej wspólnoty ewangelizacyjnej Woda Życia. Podobnie jak we wspólnotach rodzinnych A, B i C skupiamy małżeństwa pragnące żyć blisko Boga, zgodnie z Jego wolą w życiu małżeńskim oraz rodzinnym. Chcemy dawać świadectwo Bożej Miłości w naszych środowiskach.

SPOTKANIA OGÓLNE

SPOTKANIA DOMOWE

MSZA ŚWIĘTA

DIAKONIE I EWANGELIZACJA

Wspólnota D powstała w styczniu 2016 roku i należą do niej najmłodsze stażem małżeństwa, aktualnie jest nas 33 małżeństwa i 20 dzieci. Nasza gałąź liczy obecnie 10 kręgów małżeńskich, czyli małych komórek składających się z 3-4 małżeństw, w których spotykamy się raz w miesiącu po domach. Opiekunami małych komórek są małżeństwa animatorów. Na spotkaniach domowych wspólnie dzielimy się swoim doświadczeniem wiary w codzienności, modlimy się, słuchamy konferencji i dyskutujemy na zadany temat. Jest to doskonała okazja do nauki otwartości, służby drugiemu oraz zawiązywania relacji przyjacielskich między rodzinami.

Oprócz spotkań domowych cała Wspólnota D gromadzi się w każdą drugą niedzielę miesiąca na wspólnym uwielbieniu Boga, pogłębieniu treści nauki wiary katolickiej i poczęstunku w kościele dolnym w Parafii Św. Jakuba Apostoła przy ul. Grójeckiej 38 (sala św.Faustyny). Staramy się również uczestniczyć w cotygodniowych wtorkowych spotkaniach akademickiej części wspólnoty Woda Życia z której wywodzi się wielu naszych małżonków. Dodatkowo dwa razy w roku formujemy się poprzez rodzinne rekolekcje letnie i zimowe.

Jako wspólnota ewangelizacyjna aktywnie angażujemy się w dzieło ewangelizacji Kościoła. Zapraszamy wszystkich chcących pogłębiać swoją wiarę na drodze powołania małżeńskiego do udziału w naszych spotkaniach, kontakt pod adresem mailowym: moderacjad@gmail.com.

Jeśli jesteś singlem zapraszamy na spotkania Wody Życia ogólnej, które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 20:00. Więcej informacji można uzyskać na stronie wodazycia.pl